Zadajte hľadaný výraz

Bambusová zubná kefka Curanatura: health soft

4,59  3,69 

(1 hodnotenie)

Bambusová zubná kefka značky Curanatura Health soft s ešte mäkšími štetinkami (Nylon 4) s hrúbkou 0,15 mm.

 ihneď na odoslanie

Produkt skladom

Počet

Popis

Konečne zdravá zubná kefka

Zubná kefka Curanatura Health Soft je vhodná pre každodennú ústnu hygienu. Má tie najjemnejšie štetinky s hrúbkou 0,15 mm, ktoré sú šetrné k vašim zubom aj ďasnám. Tie sú vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien, ktoré zaručujú ešte väčší bieliaci efekt. Neobsahuje chemické zlúčeniny, ktoré sa využívajú pri tvorbe plastov ako Bisfenol A a Ftlalát používaný ako zmäkčovadlo, ktoré dodáva plastom ohybnosť a pružnosť. Zubná kefka Curanatura je tak bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Balená v recyklovanom papieri.

Vlastnosti:

Materiál štetiniek: Nylon 4 | Počet štetiniek: 1780 | Jemnosť štetiniek: Soft

Viac od CURANATURA

bambusova-zubna-kefka-curanatura-carbonbambusovy-stojan-curanatura-velkybambusove-vatove-tycinky-do-usi-curanatura

K zubnej kefke vám odporúčame dokúpiť praktický bambusový stojan. Vyberte si z našej bohatej ponuky výrobkov Curanatura: bambusová zubná kefka Curanatura Carbon a vatové tyčinky do uší.

Prístup a filozofia lufa.sk

Zázraky existujú. Dejú sa vtedy, keď sa spojí dobrá myšlienka, trpezlivosť a nekonečná dávka nadšenia. Niekedy stačí aj ten najmenší krok k tomu, aby sme svojim správaním inšpirovali druhých a do sveta poslali jasný dôkaz, že chceme šíriť úžasnú myšlienku. Takú, ktorá odbremení našu planétu od zbytočného odpadu.

Ekologický a zodpovedný prístup pri balení balíčkov – Prečítať viac »

Naše balíčky síce nevyzerajú najkrajšie no sú odrazom našich hodnôt a firemnej kultúry. Pri ich balení sú použité len ekologické materiály, ako sú znovu použiteľné kartónové krabice, papierová lepiaca páska, recyklovaný kancelársky papier, obalová výplň bez kúsku plastu a pod.

1 recenzia k Bambusová zubná kefka Curanatura: health soft

  1. Viera

    výborná kefka doporučujem

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…

0
🛒 Nákupný košík